پارتکس در حمل و نقل

پارتکس در حمل و نقل 

 

صنعت حمل و نقل ، به ویژه راه آهن ، برای تأمین نیازهای دقیق ایمنی ، استحکام و خوانایی ، اغلب به شماره گذاری با مشخصات بالا نیاز دارد. ما راه حل های زیادی را برای استفاده در این صنعت ، از جمله طیف گسترده ای از محصولات بدون هالوژن ، ارائه می دهیم. برای کاربردهای بیشتر ، ما فن آوری های شماره گذاری با افزایش مقاومت در برابر روغن و دمای بالا را داریم که با استانداردهای دقیق نظامی نیز مطابقت دارند.

پارتکس در صنعت حمل و نقل ریلی

مواد مورد استفاده در توسعه زیرساخت های راه آهن و ساخت وسایل نقلیه ریلی مدرن باید از استانداردهای دقیق برای دوام و عملکرد برخوردار باشند. پارتکس طیف گسترده ای از راه حل های شناسایی را ارائه می دهد که مطابق با آخرین استاندارد راه آهن ، EN 45545 است.پارتکس در کشتیرانی

 صنعت دریایی با شرایط آب و هوایی بسیار دشوار و متغیری مشخص می شود که در آن تجهیزات باید به درستی کار کنند. هر نوع شماره گذاری که  استفاده می شود باید در همان محیط خصمانه مقاومت کند و باید تحت هر شرایطی دوام و قابل اعتماد باشد. پارتکس محصولات ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، مقاوم در برابر شرایط شدید خارجی را ارائه می دهد که در کشتی ها یا سیستم عامل های دریایی قابل اعتماد خواهند بود.

 

پارتکس در خودرو سازی

  اندازه کارخانه های اتومبیل سازی می توانند هزاران متر مربع با خطوط تولید بسیار گسترده و پیچیده باشند. پارتکس محصولی را ارائه می دهد که از قابلیت اطمینان و دوام بالای صنعت خودرو برخوردار است.

 

پارتکس در هواپیمایی

 هواپیماهای غیرنظامی و نظامی و شماره های مورد استفاده برای آنها ، مورد نیاز و بازرسی های بسیار سختگیرانه است. در کاتالوگ Partex ProSleeve می توانید محصولات آزمایش شده با مشخصات نظامی را پیدا کنید که در برابر دمای بالا و پایین و همچنین روغن های سوخت مقاوم هستند.