پارتکس در صنعت

پارتکس در صنعت

صنایع سنگین بخش عمده ای از اقتصاد جهانی را تشکیل می دهد و سیستم های علامت گذاری Partex برای چندین دهه با موفقیت در این بخش استفاده می شود. راه حل های ویژه و بادوام ما هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی استفاده می شود و ایمنی و کارایی اپراتور را در بخش هایی مانند معدن، صنایع غذایی و شیمیایی افزایش می دهد.

شناسایی بصری

شناسایی بصری برای سلامت و ایمنی در هر صنعتی بسیار مهم است. هر محل ساخت و ساز، کارخانه یا سالن باید به گونه ای بادوام، خوانا و قابل فهم با شماره های مناسب برای کاربرد مورد نظر شماره گذاری شود. پارتکس برای این کاربردها برچسب های خود چسب، لمینت حکاکی شده و صفحات فولادی را عرضه می کند.

شماره گذاری سیستم های صنعتی

سیستم های الکتریکی، فناوری اطلاعات و مرتبط یا آتش سوزی مورد استفاده در سیستم های صنعتی باید با دوام، دقت و ایمنی مشخص شوند. Partex می تواند از طیف گسترده ای از محصولات نصب و شماره گذاری کابل برای همه صنایع برخوردار باشد.

 

تابلو برق ساختمانی

کلید شامل اتصالات، اتوبوس ها و اجزای عایق است که برای کنترل و محافظت از تجهیزات الکتریکی در سیستم های قدرت الکتریکی استفاده می شود. برای اطمینان از عملکرد ایمن، اجزای تابلو باید با شماره های واضح و بادوام لیبل گذاری شوند. سیستم های شماره گذاری Partex شناسایی جامع همه اجزای تابلو برق را تضمین می کنند.

 

ماشین های صنعتی

در قلب هر مرکز تولیدی، ماشین‌هایی قرار دارند که ممکن است در محیط‌های بسیار چالش برانگیز کار کنند. سیستم شماره گذاری فولاد ضد زنگ AISI 316L مقاوم در برابر اسید، مانند پلاک های فولادی ما برای استفاده در دماهای بسیار بالا مناسب است. برای سیستم‌های هیدرولیک، کابل‌ها و شماره های انعطاف‌پذیر، مقاوم در برابر روان‌کننده‌ها و روغن‌ها را توصیه می‌کنیم. برای شناسایی مدارهای کنترل، روکش هایی با یک جیب شماره یکسان داریم.

 

محصولات قابل شناسایی

برخی از صنایع به ویژه به شماره گذاری نیازمند هستند و به دلیل تأثیر مستقیم احتمالی آنها بر سلامت ما، تحت قوانین و مقررات بسیار سختگیرانه قرار دارند. از جمله این صنایع می توان به صنایع غذایی، دارویی و دامپزشکی اشاره کرد. در اینجا، خطوط تولید و آزمایشگاه ها اغلب به شماره ها  و اجزای نصب کننده نیاز دارند تا به راحتی  قابل شناسایی و در برابر دماهای بالا و عوامل تمیز کننده مقاوم باشند. Partex دارای یک سیستم شماره گذاری و نصب جامع است که این معیارها را برآورده می کند. شماره ها، بند کابل ها، پلاک ها و علائم فولاد ضد زنگ و همچنین کابل های با محتوای فلزی، ایمنی تمامی فرآیندهای تولید را تضمین می کند.