پارتکس در مخابرات

مخابرات و فناوری اطلاعات

در دنیای دیجیتال راه حل های مخابراتی و فناوری اطلاعات، برنامه های کاربردی متعددی برای شماره های پارتکس وجود دارد. از همان ابتدای راه اندازی اولین شبکه GSM، ما شماره های پارتکس  را به اپراتورهای مخابراتی، شرکت های تلویزیون کابلی، نصابان شبکه و مشتریان بزرگ و کوچک تحویل می دهیم. در واقع هر کسی که به یک روش بادوام و ساده برای توصیف شبکه های خود نیاز دارد، از شبکه های کامپیوتری کوچک گرفته تا مراکز داده کامل.

 

ساخت ایستگاه های GSM

 

عملکرد کارآمد هر ایستگاه رله که به آن ایستگاه پایه یا BTS نیز گفته می‌شود، به منبع تغذیه، کابینت‌های نوری و انتقال و همچنین فرستنده‌های گیرنده بستگی دارد که ممکن است در اتاق‌ها یا بالای سطح زمین روی دکل‌های مخابراتی نصب شوند. همه این قطعات که با کابل‌های DC، FO و RF متصل می‌شوند، نیاز به شماره های خوانا و بادوام دارند که در برابر پیری و نور خورشید مقاوم هستند.

عملیات مرکز داده 

عملیات تجاری مدرن به عملکرد کارآمد سیستم های کامپیوتری بستگی دارد. در انتخاب تجهیزات مرکز داده باید یک سری عوامل را در نظر گرفت تا ایمنی و قابلیت اطمینان عملیات را افزایش دهد. در مرکز داده، هر پچ پنل، هر پایانه کابل و هر پورت تجهیزات باید شماره گذاری شود. برای تسهیل کل فرآیند شماره گذاری شبکه های ساختاری، ما طیف وسیعی از پرینترهای نشماره سیم ها، نشماره کابل و لیبل های پشت جسب دار را توصیه می کنیم.

نصب شبکه

شبکه های کابلی در همه جا نصب می شوند: از شبکه های مخابراتی گرفته تا شبکه های خانگی. علاوه بر شماره گذاری صحیح کابل‌ها و اتصالات، مسیریابی صحیح آنها، بسته‌بندی سیم‌ها به هم و ایمن کردن آنها از عوامل محیطی مهم است. ما شماره ، ابزارها و لوازم جانبی کابل لازم برای نصب انواع شبکه را تامین می کنیم.