شماره سیم

شماره سیم 

سیستم های شماره گذاری نظیر شماره سیم ، شماره کابل و شماره تجهیزات معمولا بعد از طراحی نقشه تابلو برق به منظور تفکیک سیم و کابل ها و رد یابی اجزای تابلو استفاده می شوند .

معمولا  استفاده از سیستم های شماره گذاری و شماره سیم به منظور ، 1. کاهش خطای انسانی در سرویس تابلو و حتی سیم کشی اولیه 2. سرعت بیشتر در راه اندازی تابلو 3. سرویس و پیدا کردن سریع خطای سیستمی تابلو 4. گسترش تابلو در آینده  

وقتی تمام قسمتهای تابلو طبق نقشه طراحی شده نصب شد و تمامی سیم های قدرت و فرمان نصب شد . اگر اتفاقی در سیستم و تابلو برق بیوفتد پروسه عیب یابی تابلو برق و بررسی تمام سیم ها و مدارها بسیار سخت می باشد  و زمان بالایی می برد . اینجاست که لزوم شماره گذاری و استفاده از شماره سیم ها مشخص می شود .

بهترین و قدیمیترین و در واقع مخترع استفاده از سیستم های شماره گذاری شرکت پارتکس سوید با بیش از 70 سال سابقه در این زمینه می باشد که با بروز رسانی محصولات طبق نیاز مشتری هنوز هم سرامد تمام سیستم های شماره گذاری می باشد . کیفیت بالا، طیف وسیع محصولات و در یافتن نیاز مشتری از خصوصیات بارز شماره سیم های پارتکس می باشد . شرکت آراپاد صنعت آریانا نماینده انحصاری پارتکس سوید در ایران مفتخر است با دریافت اطلاعات از بازار روز ایران  نیاز های مشتریان را تامین کند .

قیمت شماره سیم 

شماره سیم های پارتکس با کیفیت عالی و قیمت شماره سیم مناسب در اختیار مشتریان قرار میگیرد. شرکت آراپاد صنعت آریانا همواره جهت گرفتن قیمت شماره سیم بهتر و تسهیل خرید مشتریان به دلیل افزایش قیمت ارز سعی دارد. و با همکاری شرکت پارتکس سوِید توانستیم قیمت شماره سیم را ثابت نگه داریم . بطوریکه تنها شرکتی هستیم که بعد از ثابت شدن نرخ صعودی افزایش نرخ ارز قیمت شمار سیم ها را  کاهش داد . همچنان در صورت خرید بالا امکان دریافت قیمت شماره سیم بهتر نیز وجود دارد. 

1مجموع 7 محصول
PA- شماره سیم تکی

PA- شماره سیم تکی

شماره سیم تک کاراکتری با چاپ برجسته و هات استمپ. به صورت اعداد و حروف موجود است و اعداد رنگی می باشند
PT- شماره سیم شفاف

PT- شماره سیم شفاف

شماره سیم شفاف با جیب برای قرار گرفتن تگ
PTC-شماره سیم شفاف فشاری

PTC-شماره سیم شفاف فشاری

شماره سیم شفاف فشاری که بعد از نصب استفاده میشود و شماره سیم در جیب آن می رود.
PHZ- شماره سیم تیوبی قابل چاپ حرارتی

PHZ- شماره سیم تیوبی قابل چاپ حرارتی

شماره سیم تیوبی حرارتی با قابلیت جمع شدن بالا . قابل چاپ با استفاده از پرینتر های پارتکس
PO-شماره سیم تیوبی قابل چاپ

PO-شماره سیم تیوبی قابل چاپ

شماره سیم تیوبی قابل چاپ با پرینتر های چاپ شماره سیم پارتکس
PC- شماره سیم تکی فشاری

PC- شماره سیم تکی فشاری

شماره سیم تکی فشاری که به صورت هات استمپ چاپ شده و به دلیل شکل فلش طور آن در یک خط جا می گیرند.
PY-شماره تکی

PY-شماره تکی

شماره سیم تکی برای سایز های پایین
1مجموع 7 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :