شماره سیم شفاف

شماره سیم شفاف پارتکس

این نوع شماره سیم از قدیم طرفداران زیادی در صنعت تابلو سازی داشته است. هم اکنون نیز این نوع شماره سیم از محبوبترین شماره سیم ها است . در این نمونه نیز پارتکس سر آمد کیفیت و فناوری در تهیه این نوع شماره سیم است .

شماره سیم   PT در 4 سایز مختلف موجود است .

سیم 0.25 تا 1.5 میلیمتر مربع

سیم 1.5 تا 4 میلیمتر مربع

سیم 2.5 تا 16 میلیمتر مربع

سیم 16 تا 70 میلی متر مربع

 

 

این نوع شماره سیم به صورت شفاف در دو طول 15 میلیمتر و 21 میلیمتر موجود است که روی شماره سیم جیبی دارد که کاغد مخصوص PF درون ان جا می گیرد . و جیب  ان طوری طراحی شده که بعد از قرار گرفتن کاغذ در درون آن قفل می شود و امکان افتادن کاغذ از آن صفر است .

این روش  هم جزو روش های متد 3 پارتکس است . یعنی تهیه شماره سیم در محل مشتری توسط خود مشتری . و معمولا برای کسانی استفاده می شود که امکان خرید پرینتر های پارتکس را ندارند و با پرینتر معمولی میتوانند شماره گذاری را انجام دهند . یا کسانی که بعد از سربندی تابلو شماره سیم ها را تهیه می کنند.

این مدل شماره سیم از قدیمیترین و محبوب ترین روش های شماره گذاری بوده است و نمونه های فیک و تقلبی و مشابه این نمونه در بازار توسط تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه شده است و بعد از ارسال نمونه ها به پارتکس و آزمایشات انجام شده تحت شرایط مختلف تمام نمونه ها در شرایط محیطی اعم از گرما نور  تغییر شکل داده اند و از رده خارج هستند . 

 

1مجموع 2 محصول
PT- شماره سیم شفاف

PT- شماره سیم شفاف

شماره سیم شفاف با جیب برای قرار گرفتن تگ
PTC-شماره سیم شفاف فشاری

PTC-شماره سیم شفاف فشاری

شماره سیم شفاف فشاری که بعد از نصب استفاده میشود و شماره سیم در جیب آن می رود.
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :