پارتکس در اتوماسیون صنعتی

پارتکس در اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی بخش گسترده و پیچیده ای است که سیستم های کنترل ، ماشین آلات ، خطوط تولید و بسیاری از اجزای دیگر را پوشش می دهد. هر روز ، شماره سیم های PARTEX به کاربران کمک می کنند تا این اجزای پیچیده اتوماسیون را شناسایی کرده و باعث کنترل بیشتر آنها شوند. ما راه حل های جامعی برای علامت گذاری ماشین ها ، ایستگاه های رباتیک ، کابینت ها و پانل های کنترل و اجزای پنوماتیک ارائه می دهیم.

 

کابینت ها  و پنل های برق

به دلیل مقادیر زیاد سیم ، اتصالات ، کنترل کننده ها و سایر اجزای موجود در یک تابلو کنترل ، برای شناسایی کارآمد ، علامت گذاری بسیاری از اجزا ضروری است. راه حل های Partex شماره گذاری سیم های کنترل و کابل های تاسیسات ، اتصالات ، کنترل کننده ها و اجزای سازنده را امکان پذیر می کند. صفحات حک شده و لیبل های پشت چسبدار برای برچسب زدن دکمه ها ، سوئیچ ها و غیره و پلاک ها یا علائم هشدار دهنده استفاده می شود.

 

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت


پنوماتیک

فناوری پنوماتیک چنان رایج شده است که عملاً در هر گیاه مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. محدوده ما شامل گزینه های زیادی برای  شماره گذاری خطوط و محرک های پنوماتیک است. ما شماره های انعطاف پذیر را متناسب با اندازه های استاندارد لوله های پنوماتیک و برچسب های مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، مناسب برای محرک های پنوماتیک ، تولید می کنیم.

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت


ماشین آلات و ایستگاه های رباتیک

سیستم های شماره گذاری Partex توسط سازندگان ماشین آلات و خط تولید انتخاب می شوند زیرا طیف گسترده ای از محصولات ما آنها را قادر می سازد تا اجزا را به وضوح شماره گذاری کنند و همچنین از آنها محافظت کنند. با محصولات ما می توانید: کابل ها و کابل های تاسیسات را در داخل ماشین ها شماره گذاری کنید ، کابل ها و لوله ها را به طور ایمن تعمیر کنید ، کابل ها ، شیلنگ ها و مهارها را ایمن کنید ، ماشین ها را با تابلوهای اطلاعات و هشدار شماره گذاری کنید و از محصولات قابل تشخیص توسط فلزیاب ها استفاده کنید.

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت