پارتکس در تولید برق

پارتکس در تولید برق

صنعت تولید برق صنعتی است که در آن تجربه های فراوانی داریم. محصولات ما را در نیروگاه های مدرن و ایستگاه های CHP ، اتصالات تأمین خانگی و سیستم های ICT تأسیسات صنعتی و عمومی پیدا خواهید کرد. در هر جایی که به علامت گذاری با دوام سیم های برق ، کابل و تجهیزات نیاز باشد.

 

علامت گذاری تابلو

تابلو برق متشکل از اتصالات و اجزای عایق است که برای کنترل و محافظت از تجهیزات الکتریکی در سیستم های برق استفاده می شود. برای اطمینان از عملکرد ایمن ، اجزای تابلو باید با علائم واضح و بادوام برچسب گذاری شوند. سیستم علامت گذاری جهانی ما شامل: شماره سیم و شماره کابل ، شماره تجهیزات منبع تغذیه و کابل های کنترل ، شماره گذاری نوارهای ترمینال و علامت گذاری اجزای سازنده ، مانند کنتاکتور ، رله ، چراغ و دکمه و پلاک است

 

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت 

 

خطوط هوایی

محدوده ما همچنین شامل علائم و برچسب هایی است که برای شناسایی قطب ها و خطوط هوایی و علائم با علامت گذاری فاز استفاده می شود.

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این  صنعت

مارک ترانسفورماتور

ترانسفورماتورهای بلوک و شبکه اغلب تحت شرایط شدید کار می کنند ، بنابراین تمام اجزای سازنده برای ساخت آنها باید دارای دوام فوق العاده باشند. راه حل های اختصاصی Partex شامل: - پلاک های نامی استیل با دوام ، شماره های نوار حامل فولادی برجسته ، شماره های فولادی ضد زنگ تک کاراکتر و اتصالات کابل فولاد ضد زنگ درجه 316 برای نصب کابل ها.

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت

 

شماره گذاری کابل های زیر زمینی

کابل های انرژی گذاشته شده در زمین باید در برابر آسیب مکانیکی ، شرایط آب و هوایی و خوردگی مقاوم باشند. همان الزامات در مورد شماره کابل اعمال می شود ، آنها باید تا دوام و قابل خواندن برای مدت زمان طولانی پیش بینی شده سیستم تا 30 سال باشند. محدوده ما شامل راه حل هایی است که توسط شرکتهای انرژی مسئول توزیع انرژی در سراسر جهان پذیرفته شده است.

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعت

 

 

شناسایی کابلهای کنترل ، ابزار دقیق کنترل و اندازه گیری و اتوماسیون

ما سالها تجربه در زمینه علامت گذاری تجهیزات کنترل و اندازه گیری ، در تاسیسات صنعتی ، نیروگاه ها ، ایستگاه های CHP و کارخانه های فولاد داریم. راه حل های Partex در این زمینه شامل: شماره های فولاد ضد زنگ KKS ، برچسب ها و علائم سوپاپ ها ، کنترل کننده ، سنسورها و سایر تجهیزات اندازه گیری و شماره های صفحه کنترل

 

 

ICT و سیستم های الکتریکی

ما متخصص در شناسایی سیستم های ICT هستیم. محصولات ما برای شناسایی دوربین ها ، سیم ها و اجزای سازنده: سیستم های ایمنی ، سیستم های ضد حریق ، سیستم های ارتباط از راه دور ، اتوماسیون ساختمان BMS و HMS و سیستم های الکتریکی ولتاژ پایین استفاده می شود. هر یک از شماره سیم های ما در یک نسخه جایگزین و بدون هالوژن نیز موجود است. استفاده از مواد فاقد هالوژن در ساختمانها و تاسیسات عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

معرفی محصولات پارتکس قابل استفاده در این صنعتاجرای کابل

کابلهایی که در سینی های کابل کار می کنند را می توان بهم پیوسته و با استفاده از اتصالات فولاد ضد زنگ ، اتصالات فولاد ضد زنگ روکش دار یا کابلهای پلاستیکی به سینی ها متصل کرد. نصب جامد در کابلهای سینی عمودی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای شناسایی اجرا ، می توانیم علائم یا برچسب های رنگی را با اطلاعات شماره گذاری شما ارائه دهیم

 

انرژی خورشیدی

ما راه حل های شناسایی جامعی را برای کل مزارع خورشیدی تولید می کنیم که می توانند در برابر تأثیر مداوم نور مستقیم خورشید ، آب و دامنه وسیع مقاومت کنند. محصولات اختصاصی ما برای این صنعت شامل: شماره سیم و  شماره کابل فتوولتائیک مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش ، علامت گذاری اینورتر PV در فضای باز ، برچسب های خود چسب مقاوم در برابر درجه حرارت بالا و پایین ، اتصالات کابل قوی برای اتصال کابل ها ، ترمینال های سیم پیچ PV و ابزار.

 

 

خطوط لوله و مخازن

شماره گذاری خطوط لوله با برچسب و فلش های رنگی طبق استانداردهای انگلستان و اروپا الزامی است. برای اطمینان از شناسایی سریع بصری ، برچسب ها روی خطوط لوله قرار داده می شوند: رنگ آنها اطلاعات محتوایی را فراهم می کند ، به عنوان مثال بخار ، آب ، اسید و غیره. فلش جهت جریان را نشان می دهد. علاوه بر مارک نوع محتوا ، خط لوله باید با یک علامت مشخص شود ، به عنوان مثال ، نام آن و شماره KKS. برای شماره گذاری دائمی مخازن ، ما از مواد با کیفیت بالا ، مقاوم در برابر شرایط محیطی استفاده می کنیم. حکاکی با لیزر یا چاپ ماورا color بنفش رنگی خوانایی سالها را تضمین می کند.